0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Buitinės technikos parduotuvė

Žemynos g. 18, Vilnius

PC Galaktika

8 608 33354

Baldų gamyba 8 603 48184

Įmontuojami gartraukiai

Tam, kad virtuvėje nebūtų nepageidaujamų kvapų reikalingas kokybiškas įmontuojamas gartraukis. Įmontuojami gartraukiai — praktiški ir funkcionalūs. Įmontuojami gartraukiai montuojami į spinteles virš viryklės ar kaitlentės, todėl jie užima nedaug vietos ir yra puikiai priderinami prie bet kokio virtuvės interjero.

Įmontuojamų gartraukių privalumai:
•    Užima nedaug vietos
•    Lengva priežiūra
•    Funkcionalumas

Įmontuojami į spintelę gartraukiai internetu iš įvairių gamintojų: BOSCH, SIEMENS, Electrolux, Whirlpool, ELICA, ZANUSSI ir kitų. Savo klientams siūlome itin platų įmontuojamų gartraukių pasirinkimą: įmontuojamus gartraukius į spinteles, kabinamus ant sienos gartraukius ar erdvinius gartraukius. Prekes pristatome visoje Lietuvoje!

Įmontuojami gartraukiai išsimokėtinai parduodami Vilniuje, mūsų parduotuvėje. Visoms prekėms suteikiame 2 metų garantiją, buitinę techniką pristatome visoje Lietuvoje.

Maloniai kviečiame užsukti ir į mūsų pardavimo saloną. Įmontuojamus gartraukius rasite Vilniuje, Žemynos g. 18. Profesionalūs konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją ir padės išsirinkti norimą prekę. Susisiekite su mumis: Tarnas.lt kontaktai


Rodoma 1 - 18 iš 84

Whirlpool AKR 642/GY
117,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 18 iš 84