0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Buitinės technikos parduotuvė

Žemynos g. 18, Vilnius

PC Galaktika

8 608 33354

Baldų gamyba 8 603 48184

Gamintojas

Gamintojas

BLANCO

Straipsniai

Norite sutaupyti? Pirkite dujinę viryklę
PDF
Spausdinti
El. paštas

Tikras kulinaras žino, kad virtuvė be dujinės viryklės neįsivaizduojama. Maistas, gaminamas ant atviros ugnies yra skanus ir kokybiškas. Daugelis profesionalių restoranų maistą gamina tik su dujinėmis viryklėmis. Profesionalių virėjų teigimu, maisto gaminimas su dujine virykle yra menas. Reikia sugebėti tinkamai nustatyti temperatūrą, įvertinti kepimo ir virimo laiką.

Ieškote modernaus ir praktiško sprendimo savo virtuvei? Rinkitės indukcines kaitlentes
PDF
Spausdinti
El. paštas

Ateina laikas, kai norisi atsinaujinti. Tai galioja tiek žmogaus išvaizdai, tiek ir namų interjerui. Virtuvė yra ta vieta, kurioje praleidžiama tikrai nemažai laiko. Čia, su kavos puodeliu, prasideda nauja diena, čia — vakare su arbata ar karštu šokoladu ji pasibaigia. Virtuvėje nemažai laiko praleidžiame ir gaminant maistą. Tam, kad maistas būtų skanus ir kokybiškas, reikalinga buitinė technika. Šiomis dienomis, indukcinės kaitlentės yra gana populiarus sprendimas.

Pasirinkote orkaitę su daugybe funkcijų: kaip žinoti, kada kuri tinka?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Jei mėgstate gaminti, turbūt savo virtuvės neįsivaizduojate be orkaitės. Tiek pyragai, tiek skaniai kepti šonkauliukai, tiek dabar mada jau tapusi namuose kepta duona neatsirastų be šios buitinės technikos. Tiesa, orkaičių pasirinkimas šiuo metu yra milžiniškas, tad natūralu, jog prieš tai niekada su šiais įrenginiais nesusidūrę žmonės suabejoja, ką rinktis.

Viryklė, pagal gyvenimo būdą
PDF
Spausdinti
El. paštas

Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir turi kitokius maisto ruošimo poreikius. Labai dažnai tam įtaką daro jų gyvenimo ritmas: šiuolaikinis žmogus skuba, turi daug veiklos, todėl laiko suktis virtuvėje lieka vis mažiau. Įsigijus kitą būstą ar remontuojantis senojo virtuvę, dažnai norima įsigyti naują buitinę techniką. Paprastai, nusprendus pirkti viryklę, dairomasi modernios, į baldus montuojamos viryklės. Tačiau ar visada montuojama technika geriau už stacionarią dujinę viryklę? Atsakymas į šį klausimą – ne visada. Kokios dujinės viryklės reikia žmogui, priklauso ne vien nuo vyraujančių buitinės technikos tendencijų ar asmens norų. Prieš perkant viryklę įvertinkite savo gyvenimo būdą ir būtent pagal tai ieškokite reikalingo dujinės viryklės modelio.

 

Kaitlentės — praktiniai patarimai kaip išsirinkti tinkamai.
PDF
Spausdinti
El. paštas

Virtuvė — viena svarbiausių vietų namuose. Čia gaminame maistą, pusryčiaujame, leidžiame laiką su šeima. Tam, kad visi maisto ruošos procesai vyktų sklandžiai ir patogiai būtina ir gera buitinė technika. Kiekviena namų šeimininkė sutiktų, kad svarbiausias prietaisas virtuvėje yra kaitlentė. Be jos neįsivaizduojamas maisto gaminimas. Norint, kad maisto ruoša teiktų malonumą, o prietaisas tarnautų ilgai ir kokybiškai būtina išsirinkti tinkamą kaitlentės modelį.
Šiomis dienomis buitinės technikos parduotuvės siūlo įvairias kaitlentes. Tačiau, populiariausios yra elektrinės, indukcinės, dujinės kaitlentės bei mažosios domino. Visi kaitlenčių tipai skiriasi savo funkcionalumu ir privalumais.

Elektrinės kaitlentės. Tai vienas populiariausių kaitlentės tipų. Elektrinės kaitlentės su stiklo keramikos kaitinimo plokšte pasižymi keletu privalumų. Pirma, lygus keramikinis paviršius tolygiai įkaista, yra itin lengvai prižiūrimas ir valomas. Antras, svarbus bruožas, kad elektrinė kaitlentė neturi atviros liepsnos, todėl ja itin saugu naudotis.

Džiovyklės — kaip pasirinkti teisingai?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Džiovyklės
Džiovyklės
— neabejotinai geriausios moterų pagalbininkės. Be jų sunkiai įsivaizduojami kasdieniai buities darbai. Tačiau, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant džiovyklę? Keletas praktiškų patarimų Jums.

Nesvarbu, kokią buitinę techniką perkame, norime, kad ji būtų kokybiška ir ilgaamžė. Drabužių džiovyklės prašosi nemažų investicijų, todėl toks pirkinys reikalauja didelės atsakomybės. Renkantis džiovykles reikėtų atkreipti dėmesį į jos funkcionalumą, kainą ir kokybę.

Kaip pasirinkti šaldytuvą?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Šaldytuvai

Šaldytuvai — nepamainomi buitinės technikos prietaisai. Nerasime namų, kuriuose nestovėtų šaldytuvas. Sunku įsivaizduoti kaip žmonės gyveno ankščiau, be elektros ir visų, mums jau įprastais tapusių, buitinių įrenginių. Šiandieną šaldytuvas yra vienas svarbiausių prietaisų, stovinčių mūsų virtuvėje. Jame laikome maistą, kaupiame atsargas  žiemai.

Atsibodo plauti indus? Laikas įsigyti indaplovę
PDF
Spausdinti
El. paštas

Buities darbai vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Siurbti, skalbti, plauti ir valyti dulkes atsibosta, o kai tai tampa rutina, tuomet susidoroti su šimtu darbų pristinga ne tik jėgų, bet ir noro. Tačiau, kas belieka?

Su drabužių džiovyklėmis pamiršite varginantį drabužių džiaustymą
PDF
Spausdinti
El. paštas

Jei mūsų proseneliai rūbus skalbdavo ko ne pusę dienos, tada dar bent dienai juos palikdavo saulėje džiūti, tai šiandien moderni buitinė technika leidžia pamiršti tokius vargus ir taupyti laiką. Šiuolaikiškos, tyliai veikiančios drabužių džiovyklės taupo tiek laiką, tiek pinigus. Išsiskalbus nereikia sukti galvos, kur išdžiauti šlapius drabužius, tempti virvių, galvoti, kaip rūbus išdžiovinti greičiau ir pan.

Skalbimo mašinos — nepamainomi prietaisai buityje.
PDF
Spausdinti
El. paštas

Šiomis dienomis sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be tokių buitinių prietaisų kaip skalbimo mašinos. Jos — nepamainomos pagalbininkės, padedančios sutaupyti laiko ir jėgų. Tačiau, neginčijamas faktas, kad skalbimo mašinos reikalauja nemažų investicijų. Todėl, pirkdami skalbimo mašiną norime, kad ji tarnautų ilgai ir kokybiškai.

Dažna klaida, kurią darome pirkdami buitinę yra ta, kad pamirštame pasikonsultuoti su specialistais. Jie yra tie žmonės, kurie padeda atsakyti į visus rūpimus klausimus. Buitinės technikos parduotuvėjė Tarnas.lt dirba tik profesionalūs konsultantai, kurie visada pasirengę padėti išsirinkti norimą prekę. Todėl, perkant skalbimo mašiną reikia pasidomėti ne tik kaina, bet ir funkcijomis. Keletas patarimų, į ką derėtų atkreipti dėmesį ieškant skalbimo mašinos:

Kaip pasirinkti elektrinę viryklę?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Remontuojant ar įsirenginėjant namus vienas svarbiausių pirkinių yra buitinė technika. Virtuvė neįsivaizduojama be kokybiškos ir ilgaamžės indaplovės, elektrinės viryklės ar šaldytuvo. Tačiau, didelė buitinės technikos pasiūla dažnai suklaidina ir neleidžia pasirinkti tinkamai. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį?
Svarbiausias prioritetas renkantis elektrines virykles yra Jūsų poreikiai. Verta pasvarstyti, kaip dažnai ir ką gaminate, kokius indus ir puodus naudojate, kokios funkcijos Jums reikalingiausios. Jei tiksliai žinote, ko Jums reikia, išsirinkti nebus taip sudėtinga.

Buitinė technika — praktiški patarimai kaip pasirinkti teisingai
PDF
Spausdinti
El. paštas

Buitinė technika
Kiekvienam aišku, kad buitinė technika karaliauja kiekvieno iš mūsų namuose. Sunkiai įsivaizduojame gyvenimą be elektrinių prietaisų, stovinčių mūsų virtuvėje ir vonioje. Buitinė technika ne tik palengvina buitį, bet suteikia patogesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Tačiau, kai prireikia atsinaujinti, ar iškyla nenumatytų gedimo problemų, dažnai susimąstome, kur reikės pirkti naujus buities prietaisus? Juk pasiūla tokia didelė...Naujoms buitinės technikos paieškoms padės trys paprasti žingsniai: planuok, ieškok, užsisakyk.

Ypatingos prekės

HBG676EB6 ORKAITĖ BOSCH
Top
1 149,00 €
ŠALDYTUVAS SIEMENS KI42FAD30
Top
Nauja
1 255,00 €
ŠALDYTUVAS AEG SCB61821LF
Top
487,00 €
HBG6769B1F   ORKAITĖ BOSCH
Top
819,00 €
KAITLENTĖ Schlosser PGH 635 FFD
Top
180,00 €
ŠALDYTUVAS AEG SFE81826ZC
Top
782,00 €