Atsibodo plauti indus? Laikas įsigyti indaplovę.

Atsibodo plauti indus? Laikas įsigyti indaplovę.

Buities darbai vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Siurbti, skalbti, plauti ir valyti dulkes atsibosta, o kai tai tampa rutina, tuomet susidoroti su šimtu darbų pristinga ne tik jėgų, bet ir noro. Tačiau, kas belieka?

Buities darbai vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Siurbti, skalbti, plauti ir valyti dulkes atsibosta, o kai tai tampa rutina, tuomet susidoroti su šimtu darbų pristinga ne tik jėgų, bet ir noro. Tačiau, kas belieka?

 

Netvarkingi namai niekam nepatinka. Tam, kad palengvintume buitį, naudojame buitinę techniką. Ji palengvina darbus, padeda sutaupyti laiko ir jėgų. Seniau skalbimas ir maisto gaminimas reikalaudavo nemažai pastangų. Skalbti tekdavo rankomis, maistą gaminti ant atviros ugnies. Šiandien šie procesai daug paprastesni. Buitinė technika gelbsti nuo nemalonių darbų, kad ir tokių kaip indų plovimas.


Sunku būtų surasti moterį arba merginą, kuriai patinka plauti indus. Šlapios, susiraukšlėjusios rankos, nusitrynęs nagų lakas — visa tai indų plovimo pasekmės. Kalnai nešvarių indų atima ne tik daug laiko, bet kartu atsiliepia ir mūsų finansams. Plaudami indus rankomis sunaudojame labai daug vandens. Tam, kad indai būtų švarūs reikalingos ir kitos priemonės: indų plovikliai, kempinės. Visa tai kainuoja papildomai. O kur dar sugaištas laikas ir paprasta energija?! Šiandien nebereikia bijoti nešvarių indų ir gailėti savęs. Indaplovės nudirba sunkiausius darbus.


Dabar indaplovės kaina nėra tokia didelė. Ne viena šeima gali leisti sau įsigyti šį nepamainomą buities prietaisą. Žinoma, reikia sutikti, kad indaplovės reikalauja investicijų, tačiau pinigai atsiperka jau po pirmųjų naudojimo mėnesių. Indaplovės kaina atsipirks todėl, kad pirmiausia, tai ekonomiškas pirkinys. Plaudami indus su indaplove labai sumažinsite sunaudojamo vandens kiekį. Vidutinis indaplovių vandens suvartojimas yra apie 10 litrų. Ekonomiškiausi modeliai suvartoja dar mažesnį kiekį. Antras pliusas — funkcionalumas. Indaplovės, kaip ir kiti buitiniai prietaisai turi daug funkcijų. Nuo to kartais priklauso ir pačios indaplovės kaina. Indaplovės, turinčios įprastinius 2 stalčius, standartines plovimo programas kainuoja mažiau. Daugiau funkcijų turinčios indų plovimo mašinos, tylesnio veikimo ir su daugiau papildomų funkcijų, tokių kaip programų pagreitinimai, papildomas blizgesys, papildoma higiena kainuoja brangiau. Trečia, ir bene geriausia priežastis įsigyti indaplovę — laisvas laikas. Namuose atsiradusi indaplovė suteikia galimybę sutaupyti laiko. Nebereikia stovėti prie kriauklės ir gaišti laiko indų šveitimui. Nebelieka ginčų ir pykčių, kuriam šeimos nariui laikas plauti indus, tai padaro indaplovė. Šiandien namų ruošos darbus palengvina skalbimo mašinos, viryklės ir indaplovės. Daugiau laiko galime skirti sau ir savo draugams.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e