Džiovyklės — kaip pasirinkti teisingai?

Džiovyklės — kaip pasirinkti teisingai?

Džiovyklės — neabejotinai geriausios moterų pagalbininkės. Be jų sunkiai įsivaizduojami kasdieniai buities darbai. Tačiau, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant džiovyklę? Keletas praktiškų patarimų Jums.

Džiovyklės — neabejotinai geriausios moterų pagalbininkės. Be jų sunkiai įsivaizduojami kasdieniai buities darbai. Tačiau, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant džiovyklę? Keletas praktiškų patarimų Jums.

Nesvarbu, kokią buitinę techniką perkame, norime, kad ji būtų kokybiška ir ilgaamžė. Drabužių džiovyklės prašosi nemažų investicijų, todėl toks pirkinys reikalauja didelės atsakomybės. Renkantis džiovykles reikėtų atkreipti dėmesį į jos funkcionalumą, kainą ir kokybę

Kokia pagrindinė džiovyklės funkcija visiems aišku. Tačiau, drabužių džiovyklė atlieka ir keletą kitų labai svarbių funkcijų:

Išpurena drabužius
Surenka dulkes iš skalbinių, todėl sumažina dulkių kiekį namuose
Daug mažiau išdžiovintų skalbinių reikia lyginti
Namuose nesikaupia drėgmė nuo išdžiautų drabužių, jeigu juos džiaunate namie
Galite pasirinkti skirtingus išdžiovinimo lygius – lyginimui ar dėjimui tiesiai į spintą

Perkant džiovykles būtina atkreipti dėmesį į jos ekonomiškumą. Tai, kiek energijos džiovyklė suvartos ar sutaupys — atsilieps Jūsų šeimos biudžetui. Ekonomiškumą atspindi džiovyklės klasė. B klasės džiovyklė kainuos pigiau, tačiau funkcijų ir energijos sąnaudų prasme ji nėra optimaliausias pasirinkimas. A ir aukštesnės klasės džiovyklės suvartoja labai mažai elektros energijos, o džiovinimo efektyvumas žymiai didesnis. Šios klasės džiovyklėse integruota žymiai daugiau papildomų funkcijų, palengvinančių drabužių priežiūrą. Be to aukštesnės klasės džiovyklės karščio pompos (Heat Pump ) dėka džiovinama žemesnėje temperatūroje, dėl to skalbiniai nenukentės nuo aukštos temperatūros. Tačiau, A klasės džiovyklės pareikalaus šiek tiek didesnės pinigų sumos. Derėtų paminėti, kad kondensacinių džiovyklių nebūtina pajunginėti į kanalizaciją, joms užtenka tik elektros tinklo, bet kai kurie modeliai turi ir tokią išvedimo į kanalizaciją galimybę. Išsivalantis kondensatorius irgi palengvina džiovyklės priežiūrą.

Dar vienas svarbus dalykas — džiovyklės kokybė. Perkant buitinę techniką be galo svarbu kokybė ir ilgaamžiškumas. Galima atkreipti dėmesį į garantinį laikotarpį. Jei yra galimybė, rinkitės kuo ilgesnį terminą, taip užsitikrinsite, kad esant brokui ar gedimui, jums bus užtikrinta visa reikiama pagalba ar remonto paslaugos.

Nepamirškite, kad džiovyklių pasiūla yra labai didelė. Kartais džiovyklės internetu pigesnės, tačiau perkant internetu ir be profesionalios konsultacijos rizikuojate išsirinkti nekokybišką arba netinkamą Jums daiktą. Buitinės technikos parduotuvė TARNAS.LT siūlo aukštos kokybės prekes ir konsultacijas. Atvykus į parduotuvę Jus pasitiks profesionali darbuotojų komanda. Čia gausite geriausius prekių ir paslaugų pasiūlymus. Betarpiškas bendravimas su klientu garantuos, kad pirkimo procesas vyks sklandžiai ir užtikrintai. Parduotuvėje TARNAS.LT įsigysite kokybiškas prekes už teisingą kainą.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e