Kaip pasirinkti elektrinę viryklę?

Kaip pasirinkti elektrinę viryklę?

Remontuojant ar įsirenginėjant namus vienas svarbiausių pirkinių yra buitinė technika. Virtuvė neįsivaizduojama be kokybiškos ir ilgaamžės indaplovės, elektrinės viryklės ar šaldytuvo.

Remontuojant ar įsirenginėjant namus vienas svarbiausių pirkinių yra buitinė technika. Virtuvė neįsivaizduojama be kokybiškos ir ilgaamžės indaplovės, elektrinės viryklės ar šaldytuvo. Tačiau, didelė buitinės technikos pasiūla dažnai suklaidina ir neleidžia pasirinkti tinkamai. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį?
Svarbiausias prioritetas renkantis elektrines virykles yra Jūsų poreikiai. Verta pasvarstyti, kaip dažnai ir ką gaminate, kokius indus ir puodus naudojate, kokios funkcijos Jums reikalingiausios. Jei tiksliai žinote, ko Jums reikia, išsirinkti nebus taip sudėtinga.

Elektrinės viryklės funkcijos — į ką atkreipti dėmesį?

Ne paslaptis, kad elektrinės viryklės labai populiarios šiomis dienomis. Atkeliavę į buitinės technikos parduotuvę rasite net keletą elektrinės viryklės variantų. Pastaruoju metu populiariausia yra elektrinė viryklė su stiklo keramikos paviršiumi. Elektrinės stiklo keramikos viryklės paviršius gali būti su Hi-Light kaitintuvais arba indukcinio kaitimo. Pastaroji elektrinė viryklė leidžia gaminti žymiai greičiau, paprasčiau valoma ir sunaudoja mažiau elektros energijos. Todėl, efektyvumo ir ekonomiškumo atžvilgiu indukcinio kaitinimo elektrinė viryklė yra tinkamesnis pasirinkimas.

Kiti elektrinės viryklės privalumai saugumas ir ekologiškumas. Gaminant maistą ant elektrinės viryklės nenaudojama atvira ugnis, todėl maisto ruošimas yra saugus ir patogus procesas. Kadangi elektrinės viryklės paviršius padengtas stiklo keramikos pluoštu, gaminant nesiformuoja smalkės, nepridega puodai. Elektrinė viryklė su stiklo keramikos paviršiumi, o ypač indukcinio kaitimo itin lengvai prižiūrima. Lygus paviršius nuvalomas drėgna šluoste ar kempine. Todėl, nereikės eikvoti begalės laiko šveičiant viryklės paviršių.

Elektrinė viryklė reikalauja nemažų investicijų, todėl pirkimo procesas turėtų būti labai atsakingas darbas. Nors elektrinę viryklę galima įsigyti ir internetu, tačiau apsilankius Tarnas.lt buitinės technikos parduotuvėje Vilniuje galite gauti profesionalias konsultacijas ir geriausius patarimus. Buitinės technikos parduotuvės Tarnas.lt konsultantai suteiks reikiamą informaciją apie elektrinės viryklės modelius, funkcijas ir kainas. Čia sulauksite gerų pasiūlymų už teisingą kainą.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e