Kaip pasirinkti šaldytuvą?

Kaip pasirinkti šaldytuvą?

Šaldytuvai — nepamainomi buitinės technikos prietaisai. Nerasime namų, kuriuose nestovėtų šaldytuvas.

Šaldytuvai — nepamainomi buitinės technikos prietaisai. Nerasime namų, kuriuose nestovėtų šaldytuvas. Sunku įsivaizduoti kaip žmonės gyveno ankščiau, be elektros ir visų, mums jau įprastais tapusių, buitinių įrenginių. Šiandieną šaldytuvas yra vienas svarbiausių prietaisų, stovinčių mūsų virtuvėje. Jame laikome maistą, kaupiame atsargas žiemai.

Šaldytuvai — ne pigi investicija.

Šaldytuvai, kaip ir bet kuri ilgamečio naudojimo buitinė technika, reikalauja nemažų investicijų. Priklausomai nuo šaldytuvo dydžio, jo funkcionalumo bei dizaino skiriasi ir jo kaina. Kaip išsirinkti geriausią variantą, kuris atitiktų kainos ir kokybės santykį? Kur ir kada pirkti? Tai klausimai, kurie aplanko ne vieną iš mūsų. Tačiau, baimintis nereikėtų, svarbiausia tinkamai viską apsvarstyti ir nuspręsti, ko ieškote. Prieš perkant vertėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

Funkcijos. Kiekvieno gamintojo šaldytuvai gali skirtis ne tik dydžiu, dizainu, bet ir atliekamomis funkcijomis. Todėl prieš perkant derėtų apgalvoti, kokio šaldytuvo Jums reikia. Ar būtinas automatinis šaldytuvo atšildymas? Ar reikalinga didelė šaldymo kamera? Galbūt ieškote šaldytuvo, kuris valdomas elektroniniu būdu? O gal atnaujinant interjerą ir gaminant naujus baldus virtuvei, reikalingas įmontuojamas šaldytuvas? Paieškos bus lengvesnės, jei aiškiai išsiskirsite prioritetus. Pagrindinės šaldytuvų funkcijos, į kurias verta atkreipti dėmesį:

Energijos sąnaudos;
Tipas (su šaldiklio kamera/ be šaldiklio kameros);
Šaldytuvo ir šaldiklio talpa;
Elektroninis valdymas ar paprastas mechaninis valdymas;
Automatinis atšildymas ar rankinis atšildymas;
Su atsikišusiomis rankenomis ar integruotomis.

Kaina. Kainų skirtumus diktuoja ne tik funkcijos ir dizainas, bet ir gamintojų žinomumas. Dažniausiai žinomesnių ir rinkoje populiaresnių gamintojų šaldytuvai bus brangesni. Tuo tarpu, rinkos naujokų, pirkėjams mažiau žinomų gamintojų šaldytuvai kainuos žymiai pigiau, bet kartais dėl žemos kainos kenčia ir šaldytuvo surinkimo kokybė. Kitas dalykas, nuo kurio priklauso šaldytuvų kaina — funkcionalumas ir rekomenduojamas tarnavimo laikas. Kuo daugiau funkcijų jis atlieka, ir kuo ilgesnį tarnavimo laiką garantuoja gamintojas, tuo aukštesnė yra kaina.

Pirkimo vieta. Šaldytuvų kainos skirtingose parduotuvėse skiriasi. Neretai šaldytuvai internetu kainuoja šiek tiek mažiau, tačiau buitinės technikos pirkimas internetu nėra toks lengvas geram prietaisui išsirinkti. Šaldytuvai internetu vilioja ir tuo, kad prekę galima užsisakyti tiesiog iš namų, bet be geros konsultacijos sunku pasirinkti teisingai. Atvykus į buitinės technikos parduotuvę TARNAS.LT šaldytuvą išsirinksite akimirksniu. Parduotuvėje dirbantys profesionalūs konsultantai atsakys į visus rūpimus klausimus ir tikrai nuoširdžiai patars. Darbuotojai užtikrins, kad išsirinktumėte tokią prekę, kuri atitiks kainos ir kokybės lūkesčius. Svarbiausia, kad tik apsilankę tikroje buitinės technikos parduotuvėje sulauksite individualių pasiūlymų. Todėl, nedvejokite, ir pirkite ten, kur pirkti tikrai verta.
 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e