Kaitlentės — praktiniai patarimai kaip išsirinkti tinkamai.

Kaitlentės — praktiniai patarimai kaip išsirinkti tinkamai.

Virtuvė — viena svarbiausių vietų namuose. Čia gaminame maistą, pusryčiaujame, leidžiame laiką su šeima. Tam, kad visi maisto ruošos procesai vyktų sklandžiai ir patogiai būtina ir gera buitinė technika. Kiekviena namų šeimininkė sutiktų, kad svarbiausias prietaisas virtuvėje yra kaitlentė.

Virtuvė — viena svarbiausių vietų namuose. Čia gaminame maistą, pusryčiaujame, leidžiame laiką su šeima. Tam, kad visi maisto ruošos procesai vyktų sklandžiai ir patogiai būtina ir gera buitinė technika. Kiekviena namų šeimininkė sutiktų, kad svarbiausias prietaisas virtuvėje yra kaitlentė. Be jos neįsivaizduojamas maisto gaminimas. Norint, kad maisto ruoša teiktų malonumą, o prietaisas tarnautų ilgai ir kokybiškai būtina išsirinkti tinkamą kaitlentės modelį.
Šiomis dienomis buitinės technikos parduotuvės siūlo įvairias kaitlentes. Tačiau, populiariausios yra elektrinės, indukcinės, dujinės kaitlentės bei mažosios domino. Visi kaitlenčių tipai skiriasi savo funkcionalumu ir privalumais.

Elektrinės kaitlentės. Tai vienas populiariausių kaitlentės tipų. Elektrinės kaitlentės su stiklo keramikos kaitinimo plokšte pasižymi keletu privalumų. Pirma, lygus keramikinis paviršius tolygiai įkaista, yra itin lengvai prižiūrimas ir valomas. Antras, svarbus bruožas, kad elektrinė kaitlentė neturi atviros liepsnos, todėl ja itin saugu naudotis.

Indukcinės kaitlentės. Indukcinės kaitlentės yra vienas efektyviausių prietaisų energijos taupymo prasme, todėl jas renkasi tie, kas mėgsta pataupyti. Pagrindiniai indukcinės kaitlentės privalumai yra tie, kad energija, kurią sugeneruoja kaitlentė, iš karto patenka į puodą ir nėra naudojama oro ar pačios kaitlentės šildymui — taip sutaupoma energija. Tačiau, indukcinis kaitinimas remiasi elektromagnetiniu principu, todėl indukcinei kaitlentei būtini puodai skirti būtent indukciniam kaitimui, bet tai nereiškia, kad jie yra brangesni už įprastinius puodus. Jų tikrai rasite bet kurioje indų parduotuvėje.

Dujinės kaitlentės. Dujinės kaitlentės savo išvaizda nedaug kuo skiriasi nuo tradicinės viryklės. Kaitlentės gali turėti turėti stiklokeramikos, grūdinto stiklo ar nerūdijančio plieno pagrindą, emaliuotus arba ketaus puodų laikiklius. Saugų ir patogų dujinės kaitlentės naudojimą garantuoja automatinis uždegimas ir apsauga nuo dujų nutekėjimo. Atsižvelgiant į poreikius, galima pasirinkti ir tokį dujinės kaitlentės modelį, kuriame elektrinės kaitvietės derinamos su dujinėmis. Tokiu atveju, galima naudoti tiek dujas, tiek ir elektros energiją.

Domino kaitlentės. Šio mažosios kaitlentės patrauklios tuo, kad turi net kelis kaitinimo būdus: dujinį, elektrinį ar indukcinį. Domino kaitlentės išsiskiria savo lanksčia, stačiakampe forma. Todėl, dažnai montuojamos mažose virtuvėse, derinant net kelis skirtingus Domino kaitlenčių tipus.

Renkantis kaitlentes svarbu pasikonsultuoti su kompetentingais specialistais. Tik atvykę į buitinės technikos parduotuvę Tarnas.lt Vilniuje gausite visą reikiamą informaciją ir geriausius patarimus. Profesionalūs konsultantai padės išsirinkti optimaliausią ir Jūsų poreikius atitinkančią kaitlentę už teisingą kainą.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e