Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymo įkainiai:

  Visoje Lietuvoje prekių atvežimo kaina be krovos darbų yra 10 EUR


  Visoje Lietuvoje prekių atvežimo kaina su užnešimu į namus yra 25 EUR. (VYKDOMAS ATNEŠIMAS IKI JŪSŲ BUTO ARBA NAMO DURŲ SIUNTOMS IKI 400 KG, BET VIENA PREKĖ NEGALI SVERTI DAUGIAU NEI 80KG).

  Didesniuose miestuose, atskiru susitarimu galima užsisakyti papildomą užnešimo paslaugą prekėms, kurios sveria daugiau nei 80kg, paslaugos kaina 60 EUR ir paslauga užsakoma iš anksto suderinus individualiai.

   

  25 EUR mokestis taikomas visai siuntai, nepriklausomai nuo prekių skaičiaus, BET PREKĖ NEGALI SVERTI DAUGIAU NEI 80KG. Prekes Lietuvos teritorijoje išskyrus Kuršių Neriją pristato kurjerių tarnyba. Tikslaus pristatymo laiko suderinti galimybės nėra, išskyrus Vilniaus miestą, kai prekes pristatinėja TARNAS.LT transportas. Standartinis pristatymas garantuoja prekės pristatymą iki namo durų.

   

  Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų parduotuvėje Žemynos g. 18, Vilnius (PC Galaktika-Kubas)

  Įsigytas prekes pakrausime į Jūsų transporto priemonę.

  Prekių priėmimo sąlygos:

  Dėmesio!

  Priimant prekes, būtina apžiūrėti siuntą ir esant matomiems išorės pažeidimams privaloma tai pažymėti siuntos priėmimo dokumentuose ir surašyti siuntos pažeidimo aktą, Jums neatlikus šių veiksmų  mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu. Klientui apžiūrėjus prekę ir pasirašius ant siuntos priėmimo dokumento yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Mes Facebook'e