Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymo įkainiai:

  Vilniuje - pristatymo kaina 5 EUR (be krovos darbų), užsakymai už 1000 EUR ir daugiau vežami nemokamai.

  Sunkesnių daiktų, kurių svoris yra 25 kg ir daugiau prekių užnešimo paslauga yra mokama, o kaina derinama individualiai. Prekės pristatomos TARNAS.LT transportu darbo dienomis nuo 10 iki 18 val. o šeštadienį nuo  10 iki 14 val. Atskiru sutarimu galima pristatyti ir kitu laiku.

  Kitose Lietuvos vietovėse 9-18 val. darbo dienomis - pristatymo kaina 5 EUR (be krovos darbų), užsakymai už 1000 EUR ir daugiau vežami nemokamai.

  5 EUR mokestis taikomas visai siuntai, nepriklausomai nuo prekių skaičiaus, Prekes Lietuvos teritorijoje išskyrus Kuršių Neriją pristato kurjerių tarnyba. Tikslaus pristatymo laiko suderinti galimybės nėra. Standartinis pristatymas garantuoja prekės pristatymą iki laiptinės ar namo durų (prekes veža vienas vairuotojas), kuris neturi galimybės vienas užnešti stambesnių nei 25 kg krovinių). Didesniuose miestuose, atskiru susitarimu galima užsisakyti papildomą užnešimo paslaugą, jos kaina nuo 15 EUR iki 45 EUR priklausomai nuo siuntos svorio  ir paslauga užsakoma iš anksto suderinus individualiai.

  Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų parduotuvėje Žemynos g. 18, Vilnius (PC Galaktika-Kubas)

  Įsigytas prekes pakrausime į Jūsų transporto priemonę.

  Prekių priėmimo sąlygos:

  Dėmesio!

  Priimant prekes, būtina apžiūrėti siuntą ir esant matomiems išorės pažeidimams privaloma tai pažymėti siuntos priėmimo dokumentuose ir surašyti siuntos pažeidimo aktą, Jums neatlikus šių veiksmų  mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu. Klientui apžiūrėjus prekę ir pasirašius ant siuntos priėmimo dokumento yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.