Rinkitės indukcines kaitlentes

Rinkitės indukcines kaitlentes

Ateina laikas, kai norisi atsinaujinti. Tai galioja tiek žmogaus išvaizdai, tiek ir namų interjerui. Virtuvė yra ta vieta, kurioje praleidžiama tikrai nemažai laiko.

Ateina laikas, kai norisi atsinaujinti. Tai galioja tiek žmogaus išvaizdai, tiek ir namų interjerui. Virtuvė yra ta vieta, kurioje praleidžiama tikrai nemažai laiko. Čia, su kavos puodeliu, prasideda nauja diena, čia — vakare su arbata ar karštu šokoladu ji pasibaigia. Virtuvėje nemažai laiko praleidžiame ir gaminant maistą. Tam, kad maistas būtų skanus ir kokybiškas, reikalinga buitinė technika. Šiomis dienomis, indukcinės kaitlentės yra gana populiarus sprendimas.

Indukcinės kaitlentės — modernūs buitiniai prietaisai, atsiradę visai neseniai. Valgio ruošimas su indukcine kaitlente išsiskiria tuo, kad gaminant maistą ant dujinės ar elektrinės viryklės, pirmiausia įkaista viryklė, tik po to puodas ar keptuvė. Tuo tarpu, maisto ruošimo procesas su indukcine kaitlente vyksta priešingai. Kaitlentės šiluma tiesiogiai sklinda į indo paviršių, todėl suvartojama mažiau elektros energijos, o ir maistas pagaminamas žymiai greičiau. Kaitlentės paviršius įkaista tik nuo indo, tad nelieka valymo problemų.


Kaitlentės išsiskiria ir savo funkcijų gausa. Viena svarbiausių yra tinkamas šilumos palaikymas – indukcinė kaitlentė iš karto reaguoja į kaitimo lygio reguliavimą, tai primena dujų liepsnos reguliavimą. Dar viena svarbi indukcinės kaitlentės funkcija — laiko nustatymas, pigesniuose modeliuose yra žadintuvo funkcija, šiek tiek brangesniuose laikmatis išjungia kaitvietę po nustatyto laiko. Gaminant įvairius patiekalus, neretai reikia kažką pašildyti, ištirpdyti, pavirti. Todėl, labai svarbu tinkamai nustatyti laiką ir temperatūrą. Šiuolaikinės kaitlentės leidžia tai padaryti. Energijos taupymas taip pat svarbu. Indukcinės kaitlentės į puodą ar keptuvę reaguoja iš karto — pradeda kaisti tik tada, kai indas atsiduria ant kaitlentės. Baigus gaminti ir nuėmus puodą — kaitinimas iš karto nutrūksta. Tai palengvina maisto ruošimą, leidžia sutaupyti laiko.


Dažnai įrenginėjant ar atnaujinant virtuvę norisi, kad ji atrodytų gražiai ir stilingai. Indukcinės kaitlentės yra ne tik praktiška, bet ir moderni bei lengvai prižiūrima buitinė technika. Daugelio gamintojų siūlomos kaitlentės atrodo itin stilingai. Todėl, įrenginėjant šiuolaikiškas virtuvių erdves, indukcines kaitlentes renkasi daugelis. Jos puikiai atrodo: lygus, tamsus ar šviesus paviršius yra estetiškas, lengvai prižiūrimas ir valomas. Lygios ar nuožulnios briaunos, nerūdijančio plieno apvadai, patogi valdymo sistema — visa tai, ko reikia gražiai ir praktiškai virtuvei!

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e