Skalbimo mašinos — nepamainomi prietaisai buityje.

Skalbimo mašinos — nepamainomi prietaisai buityje.

Šiomis dienomis sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be tokių buitinių prietaisų kaip skalbimo mašinos. Jos — nepamainomos pagalbininkės, padedančios sutaupyti laiko ir jėgų.

Šiomis dienomis sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be tokių buitinių prietaisų kaip skalbimo mašinos. Jos — nepamainomos pagalbininkės, padedančios sutaupyti laiko ir jėgų. Tačiau, neginčijamas faktas, kad skalbimo mašinos reikalauja nemažų investicijų. Todėl, pirkdami skalbimo mašiną norime, kad ji tarnautų ilgai ir kokybiškai.

Dažna klaida, kurią darome pirkdami buitinę yra ta, kad pamirštame pasikonsultuoti su specialistais. Jie yra tie žmonės, kurie padeda atsakyti į visus rūpimus klausimus. Buitinės technikos parduotuvėjė Tarnas.lt dirba tik profesionalūs konsultantai, kurie visada pasirengę padėti išsirinkti norimą prekę. Todėl, perkant skalbimo mašiną reikia pasidomėti ne tik kaina, bet ir funkcijomis. Keletas patarimų, į ką derėtų atkreipti dėmesį ieškant skalbimo mašinos: Modelis. Prieš įsigyjant skalbimo mašiną verta apsvarstyti, kokia skalbimo mašina Jums reikalinga. Derėtų pagalvoti apie erdvę, kurioje stovės šis buitinis prietaisas, nes atsižvelgiant į vietą teks rinktis ir skalbimo mašinos išmatavimus. Galima išskirti tris populiariausius skalbimo mašinos variantus: įkraunamos iš viršaus arba iš priekio ir įmontuojamos. Įkraunamos iš viršaus arba mažesnio gylio įkraunamos iš priekio skirtos mažesnėms erdvėms. Tuo tarpu įkraunamos iš priekio standartinio dydžio arba įmontuojamos skalbimo mašinos puikiai tarnaus erdvioje virtuvėje ar vonios kambaryje.

Funkcijos. Renkantis skalbimo mašiną būtina atkreipti dėmesį ir į jos funkcionalumą. Ekonomiškumas, gręžimo funkcijos, vandens sąnaudos, talpa — tai svarbiausi dalykai, kuriuos verta paanalizuoti. Ekonomiškumą ir elektros energijos sąnaudas nusako elektros suvartojimo klasė. Skalbimo mašinų modeliai klasifikuojami mažėjančia tvarka nuo A+++ iki A klasės. Mažiausią elektros suvartojimo lygį garantuoja A+++ klasės skalbimo mašinos, todėl jei esate linkę pataupyti, vertėtų rinktis šį modelį. Beje, jau egzistuoja ir skalbyklės, kurių emergetinė klasė yra A+++ -50 proc. , t.y. 50 proc. mažesnės nei aukščiausios A+++ energetinės klasės. Gręžimas taip pat labai svarbi funkcija, be kurios neįsivaizduojama kokybiška skalbimo mašina. Dažniausiai gręžimo greitis kinta nuo 700 iki 1600 apsisukimų per minutę. Didesnis būgno apsisukimų skaičius garantuoja kokybiškesnį ir sausenį gręžimo procesą. Skalbimo mašinos talpa gali būti nuo 3 iki 10 kg talpos.

Jeigu pas Jus netelpa atskira džiovyklė, tada galima pasirinkti 2 viename, tai yra, skalbimo mašina su džiovykle, kuri ne tik išskalbs, bet ir išdžiovins bei išpurens Jūsų drabužius.
Perkant skalbimo mašiną svarbūs ir tokie dalykai kaip skalbimo programos, valdymo pultai, priežiūra ir eksplotacija. Perkant buitinės technikos parduotuvėje Tarnas.lt Jūs gausite geriausias rekomendacijas ir išskirtinius pasiūlymus. Kokybės ir kainos santykis pranoks visus lūkesčius. Nedvejokite, užsukite, sužinokite, įsigykite!

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e