Su drabužių džiovyklėmis pamiršite varginantį drabužių džiaustymą

Su drabužių džiovyklėmis pamiršite varginantį drabužių džiaustymą

Jei mūsų proseneliai rūbus skalbdavo ko ne pusę dienos, tada dar bent dienai juos palikdavo saulėje džiūti, tai šiandien moderni buitinė technika leidžia pamiršti tokius vargus ir taupyti laiką.

Jei mūsų proseneliai rūbus skalbdavo ko ne pusę dienos, tada dar bent dienai juos palikdavo saulėje džiūti, tai šiandien moderni buitinė technika leidžia pamiršti tokius vargus ir taupyti laiką. Šiuolaikiškos, tyliai veikiančios drabužių džiovyklės taupo tiek laiką, tiek pinigus. Išsiskalbus nereikia sukti galvos, kur išdžiauti šlapius drabužius, tempti virvių, galvoti, kaip rūbus išdžiovinti greičiau ir pan. Visa tai per visai trumpą laiką gali padaryti drabužių džiovyklės. Nors daugelis vis dar galvoja, kad tokia buitinė technika namuose nėra prioritetinis pirkinys, visgi jų nauda, pasimačiusi jau po pirmo džiovinimo, iš karto pakeičia skeptikų nuomonę.

Drabužių džiovyklės būna dviejų tipų. Pirmasis – ventiliacinės. Pasirinkus tokią džiovyklę, kartu reikia pasirūpinti ir ventiliacijos anga. Nors vandens po džiovinimo išpilti ir nereikės, visgi, vanduo negali kauptis mašinoje ir per kažkur turi pasišalinti. Tik tai užtikrinus, priemonė veiks be problemų. Tiesa, jų prekyboje jau retai kur pamatysite, nes jas nukonkuravo kur kas tobulesnės džiovyklės.

Kitas džiovyklės tipas – kondensacinė. Tokio tipo džiovyklės drėgmę surenka džiovinimo metu į specialią talpą. Ji dažniausiai montuojama toje vietoje, kur skalbimo mašinose būna stalčiukas skalbimo priemonėms. Kai baigiasi džiovinimo seansas, susidaręs kondensatas tiesiog išpilamas. Kai kurie džiovyklių modeliai turi ir vandens nuleidimo į kanalizaciją žarną, bet jos nėra būtina išvesti, jeigu nėra galimybės.

Drabužių džiovyklės puikiai iškedena skalbinius, o tai reiškia, kad po džiovinimo daugelio drabužių lyginti nereikės (arba reikės, bet labai minimaliai). Keleto modelių džiovyklės ne tik džiovina, bet dar ir panaikina nemalonius, specifinius kvapus, pavyzdžiui, dulkių, prakaito dėka garinės atšviežinimo programos.

Drabužių džiovyklės surenka dulkes ir pūkus iš skalbinių, tad Jūsų namuose tikrai sumažės dulkių.

Taigi, drabužių džiovyklės ne tik padės sutaupyti daug laiko, tačiau po džiovinimo turėsite išpurentus, kvepiančius drabužius, namuose sumažės dulkių, kai kurių rūbų nereiks lyginti, o drėgmė namuose, džiovinant džiovyklėje, bus gerokai mažesnė.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e