WAY32899SN BOSCH i-Dos SKALBIMO MAŠINA

 • Kraunamos nuotraukos
  759 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Skalbinių įkrova (KG)
  9 kg
  Maks. Gręžimo apsukos
  1600 aps/min
  Inverterinis variklis
  Yra
  Skalbyklių gylis
  Gylis virš 50 cm
  Skalbyklių spalva
  Balta
 • Bendros charakteristikos:

  Gamintojas - Bosch
  Modelis - WAY32899SN
  Tipas - įkraunamos iš priekio
  Talpa skalbiant, kg - 9
  Maksimalios gręžimo apsukos, aps./min. - 1600
  Energijos efektyvumo klasė - A+++
  Gaminio išmatavimai (AxPxG), mm - 850x600x590
  Garantija, mėn. - 24

  Vandens sąnaudos per metus, litrai - 11220 (Remiantis 220 standartinių skalbimo ciklų medvilnės programa prie 60ºC ir 40ºC, esant pilnai ir dalinei užkrovai, bei ekonominio režimo programa. Realus energijos sunaudojimas, priklausys nuo prietaiso naudojimo sąlygų.)
  Energijos sąnaudos per metus, kWh - 152 (Remiantis 220 standartinių skalbimo ciklų medvilnės programa prie 60ºC ir 40ºC, esant pilnai ir dalinei užkrovai, bei ekonominio režimo programa. Realus energijos sunaudojimas, priklausys nuo prietaiso naudojimo sąlygų.)
  Inverterinis variklis Yra (Inverteriniam varikliui taikoma 10 metų gamintojo garantija.)
  Triukšmo lygis skalbiant, dB(A) - 47
  Triukšmo lygis gręžiant, dB(A) - 73

  Papildoma informacija:

  Audinius tausojantis VarioDrum™ būgnas.
  TouchControl jutikliniai mygtukai.
  AntiStain™ - skalbimo technologija su 16 dėmių išėmimo programų.
  Anti-vibration Design™ - skalbyklės šonai yra specialios formos, kurie mažina vibraciją, o tuo pačiu ir slopina garsą.
  WaterPerfect Plus™ - itin tikslais jutikliais valdomas ir kontroliuojamas bepakopis užkrovos reguliavimas užtikrina, kad kiekvienas vandens lašas būtų panaudojamas maksimaliai - be jokių kompromisų išplovimo rezultatams. Vandens kiekis priklauso nuo užkrovos kiekio, audinių tipo bei vandens absorbcijos.
  I-Dos™ - automatinė dozavimo technologija (talpos: 1,3 l ir 0,5 l).
  Anti-vibration Design™ - skalbyklės šonai yra specialios formos, kurie mažina vibraciją, o tuo pačiu ir slopina garsą.
  WaterPerfect Plus™ - itin tikslais jutikliais valdomas ir kontroliuojamas bepakopis užkrovos reguliavimas užtikrina, kad kiekvienas vandens lašas būtų panaudojamas maksimaliai - be jokių kompromisų išplovimo rezultatams. Vandens kiekis priklauso nuo užkrovos kiekio, audinių tipo bei vandens absorbcijos.
  3D AquaSpar™ - užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius.
  Flow sensor™ - ypatingai tikslus vandens sąnaudas kontroliuojantis sensorius.
  VarioPerfect™ - speedPerfect laiko arba ecoPerfect energijos sąnaudų sumažinimas, išlaikant puikius skalbimo rezultatus.
  iQdrive™ - naujasis mažiau energijos naudojantis variklis užtikrina didžiausią efektyvumą ir patvarumą, tobulą skalbimą, nepriklausomai nuo pasirinktos programos.
  Būgno LED apšvietimas.
  Skystų skalbiklių įdėklas.
  Garsinis programos pabaigos signalas.
  Skystų skalbiklių įdėklas.
  Automatinis skalbinių skyrelio išsiplovimas.
  Neputojanti skalavimo sistema.
  Būgno balanso kontrolė.
  Užraktas nuo vaikų.
  AquaStop apsauga nuo vandens išsiliejimo.
  Programos pradžios atidėjimas.

  Europos Sąjungos 1995 metų direktyva nustatė naujus prietaisų kategorizavimo standartus pagal elektros energijos bei vandens sunaudojimą. tačiau, keičiantis technologijoms, sena nuo A iki G sistema 2011 metais buvo pakeista į nuo A+++ iki D, kur A+++ atstovauja patiems efektyviausiems prietaisams.
  TFT ekranas turi didesnį kontrastą bei raišką, kad būtų galima aiškiau matyti užrašus iš visų pusių. Animacijos bei spalvos taip pat yra itin aukštos kokybės.
  Išmanus spiralinis šoninių sienelių dizainas padidina stabilumą ir sumažina vibraciją. Pagerinta garso izoliacija sumažina skalbimo mašinos darbo triukšmo lygį.
  VarioPerfect™ leidžia jums nuspręsti, ar jūs norite drabužius išplauti greičiau ar ekonomiškiau. EcoPerfect funkcija leidžia sutaupyti nuo 20% iki 32% elektros energijos, o su SpeedPerfect funkcija drabužių plovimo laikas sutrumpėja iki 60%.
  Skalbimo mašinos širdis yra jos variklis. Bosch EcoSilence Drive variklis tylesnis bei galingesnis nei ankstesni. Variklis neturi jokių anglinių šepetukų, kurie yra kituose elektriniuose varikliuose, todėl sumažinama trintis. Šis variklis taupiau vartoja elektros energiją, skleidžia mažesnį triukšmą, yra ilgaamžiškesnis.
  Vanduo yra svarbus išteklis, todėl taupus jo suvartojimas yra itin svarbus. Bosch inžinieriai sukūrė ActiveWater™ - moderniausią visų laikų vandens valdymo sistemą. Tekėjimo jutikliai yra tikslūs, tad vandens kiekis, reikalingas plovimui, nustatomas iš naujo kiekvieną kartą. Kiekvienas vandens lašas yra panaudojamas, o vandens kiekis yra optimaliai apskaičiuojamas.
  Bosch etiketė „Green Technology inside“ reiškia, kad gaminiai yra itin efektyvūs energijos ir išteklių tausojimo požiūriu ir, kad pritaikius naujausias technologijas pasiekiami geriausi rezultatai ir kaip ir visi Bosch gaminiai pagaminti laikantis tvarumo kriterijų. Etiketė reiškia mūsų gaminių energijos sąnaudų efektyvumą ir tvarumą – tiesiog dėl jų „Green Technology inside“.

   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Mes Facebook'e