Apie mus

 • UAB „TARNAS“ pagrindinė veikla yra prekyba buitine technika ir elektronika. Įmonė pradėjo veiklą 2010 metų kovo mėnesį. 2015 metais kovo mėn, perkėlėme parduotuvę iš Žemynos g. 1 (monolito) į Žemynos g. 18, Pašilaičius, Vilniuje Siūlome daugelio gamintojų, tarp jų BOSCH, SIEMENS, AEG, ELECTROLUX, SAMSUNG, Zanussi, WHIRLPOOL, GORENJE ir kitų įmontuojamą bei stacionarią buitinę techniką.


  Esame geri ir patyrę konsultantai, žinome daug, tad skambinkite, rašykite arba atvykite pas mus į Žemynos g. 18, Vilniuje ir pasikalbėkime "gyvai". Mūsų konsultacija padės Jums sutaupyti laiko, pinigų ir visa technika įsigyta iš mūsų Jums tarnaus ilgai. Mes netikime mitais, kad visa technika yra pagaminta tik tam, kad atlaikytų garantinį laikotarpį. Mes tikime tuo, kad kiekvienas pirkėjas pagal savo išgales ir norus gali įsigyti gerą techniką, tik klientui šiek tiek reikia patarti, o teisingai patarti galime mes - TARNAS.LT kolektyvas.


  Visus atsakymus į klausimus susijusius su buitine technika Jums padės rasti:

  Giedrius VIEVESIS (virš 25 metų patirtis buitinės technikos prekyboje)

  bei Aidas Parnarauskas                                                                                       


  ŽEMYNOS G. 18, PAŠILAIČIAI, VILNIUS tel. nr.: 8 608 33354, el. paštas: info@tarnas.lt

   

   


  Kitas mūsų įmonės padalinys užsiima nestandartinių baldų projektavimu bei gamyba. Galite užsisakyti virtuves, spintas, drabužines, lovas, komodas bei kitus nestandartinius baldus. Viskas ką Jūs turite padaryti, tai pasakyti kokių baldų Jums reikia. Kartu rasime priimtiną sprendimą tam, kad mūsų pagaminti baldai tarnautų Jūsų namuose ilgai ir patikimai.


  Visus atsakymus į klausimus susijusius su baldais Jums padės rasti:
  Virginijus KLIMAS (virš 10 metų patirtis baldų gamybos srityje)


  tel.: 8 603 48184, el. paštas: baldai@tarnas.lt


  Su mumis galite bendrauti mūsų temoje "Banga.lt" forume


  bei mūsų "Facebook" puslapyje  Наш магазин бытовой техники находится yл. Žemynos 18,  Вильнюс, y нас хорошие цены и оформление налоговой формы на возврат НДС (21 % PVM)..

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Mes Facebook'e