Kaip pasirinkti šaldytuvą?

Šaldytuvai — nepamainomi buitinės technikos prietaisai. Nerasime namų, kuriuose nestovėtų šaldytuvas.

Džiovyklės — kaip pasirinkti teisingai?

Džiovyklės — neabejotinai geriausios moterų pagalbininkės. Be jų sunkiai įsivaizduojami kasdieniai buities darbai. Tačiau, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant džiovyklę? Keletas praktiškų patarimų Jums.

Buitinė technika — praktiški patarimai kaip pasirinkti teisingai.

Kiekvienam aišku, kad buitinė technika karaliauja kiekvieno iš mūsų namuose. Sunkiai įsivaizduojame gyvenimą be elektrinių prietaisų, stovinčių mūsų virtuvėje ir vonioje. Buitinė technika ne tik palengvina buitį, bet suteikia patogesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.

Kaitlentės — praktiniai patarimai kaip išsirinkti tinkamai.

Virtuvė — viena svarbiausių vietų namuose. Čia gaminame maistą, pusryčiaujame, leidžiame laiką su šeima. Tam, kad visi maisto ruošos procesai vyktų sklandžiai ir patogiai būtina ir gera buitinė technika. Kiekviena namų šeimininkė sutiktų, kad svarbiausias prietaisas virtuvėje yra kaitlentė.

Kaip pasirinkti elektrinę viryklę?

Remontuojant ar įsirenginėjant namus vienas svarbiausių pirkinių yra buitinė technika. Virtuvė neįsivaizduojama be kokybiškos ir ilgaamžės indaplovės, elektrinės viryklės ar šaldytuvo.

Viryklė, pagal gyvenimo būdą

Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir turi kitokius maisto ruošimo poreikius. Labai dažnai tam įtaką daro jų gyvenimo ritmas: šiuolaikinis žmogus skuba, turi daug veiklos, todėl laiko suktis virtuvėje lieka vis mažiau.

Skalbimo mašinos — nepamainomi prietaisai buityje.

Šiomis dienomis sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be tokių buitinių prietaisų kaip skalbimo mašinos. Jos — nepamainomos pagalbininkės, padedančios sutaupyti laiko ir jėgų.

Pasirinkote orkaitę su daugybe funkcijų: kaip žinoti, kada kuri tinka?

Jei mėgstate gaminti, turbūt savo virtuvės neįsivaizduojate be orkaitės. Tiek pyragai, tiek skaniai kepti šonkauliukai, tiek dabar mada jau tapusi namuose kepta duona neatsirastų be šios buitinės technikos.

Su drabužių džiovyklėmis pamiršite varginantį drabužių džiaustymą

Jei mūsų proseneliai rūbus skalbdavo ko ne pusę dienos, tada dar bent dienai juos palikdavo saulėje džiūti, tai šiandien moderni buitinė technika leidžia pamiršti tokius vargus ir taupyti laiką.

Atsibodo plauti indus? Laikas įsigyti indaplovę.

Buities darbai vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Siurbti, skalbti, plauti ir valyti dulkes atsibosta, o kai tai tampa rutina, tuomet susidoroti su šimtu darbų pristinga ne tik jėgų, bet ir noro. Tačiau, kas belieka?

Rinkitės indukcines kaitlentes

Ateina laikas, kai norisi atsinaujinti. Tai galioja tiek žmogaus išvaizdai, tiek ir namų interjerui. Virtuvė yra ta vieta, kurioje praleidžiama tikrai nemažai laiko.

Norite sutaupyti? Pirkite dujinę viryklę

Tikras kulinaras žino, kad virtuvė be dujinės viryklės neįsivaizduojama.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Mes Facebook'e